Quantasha Kompas 2.0

Nakopni svoju navigáciu životom

3-mesačný individuálny online koučing na báze informácií z úrovne tvojej duše.

Zorientuj sa v prítomnosti a zlaď sa s jej pulzom pre pokojnejší a spokojnejší život.

Tento formát otváram 2-3x ročne - napíš mi na veronika@ocamiduse.sk, ak chceš, aby som ťa informovala, keď budem znovu otvárať 🙂

Quantasha Kompas 2.0 je individuálny 3-mesačný koučing na báze informácií z úrovne tvojej duše, ktorý ti nevšedným, no tebe presne na mieru šitým, spôsobom pomôže nakopnúť tvoju navigáciu životom.

Dve hlavné ingrediencie tohto programu:

 • Individuálny rozbor 3 tém z 3 oblastí tvojho života, ktoré vyberie tvoja duša
  a ktoré v aktuálnom období tvojho života predstavujú priority, ktorým by si mal venovať cielenú pozornosť
 • 6 individuálnych koučovacích sedení so mnou
  na ktorých ťa budem v práci s Kompasom sprevádzať

Ja viem. Názorov a rád, čo všetko potrebuješ urobiť alebo zmeniť, si od druhých ľudí počul už mnoho. 

Ja ti preto neponúkam ďalší názor do zbierky – ten môj. Ponúkam ti informácie od teba samého z úrovne tvojej duše, zabalené v kompaktnej a zrozumiteľnej orientačnej pomôcke. Informácie, ktoré ti ukážu, akú „batožinu“ potrebuješ zhodiť, aby sa ti životom kráčalo ľahšie a spokojnejšie. 

Čo ti Quantasha Kompas 2.0 ponúka:

Vyjasnenie si aktuálnej polohy na mape života
Na začiatok dostaneš tvoj osobný Kompas - rozbor v PDF formáte, ktorý je srdcom celého programu. V ňom sa dozvieš, ktoré tri témy úpenlivo čakajú na to, aby si im venoval viac cielenej pozornosti. Tieto tri témy zároveň definujú tvoju aktuálnu polohu na mape, no ty ich možno prehliadaš, potláčaš alebo nevnímaš ako dostatočne podstatné a hodné tvojho času, keďže máš veľa, z tvojho pohľadu, dôležitejších vecí na práci. Kompas ti ponúka možnosť overiť si správnosť tvojho vnímania a vyjasniť si tvoju skutočnú polohu, aby ti tvoja prirodzená navigácia fungovala lepšie.
Informácie z úrovne duše
Dostať informáciu z tejto úrovne znamená možnosť pozrieť sa na seba z nadhľadu. Z úrovne, ktorá nič neprikrášľuje, nepotláča a nepotrebuje vyzerať dobre pred ostatnými. Ktorá na teba nahliada vecne, bez dramatizovania a hodnotenia videného. V tom spočíva aj jej najväčší prínos pre teba.
Informácie určené iba pre teba
Každý máme iný príbeh, skúsenosti, výzvy a vlastnosti. Raz za čas si preto zaslúžime skutočne individuálny prístup, súhlasíš? Kompas ťa nehádže do jedného vreca s inými ľuďmi, ktorí sa narodili v tom istom znamení zverokruhu alebo majú rovnakú farbu očí a aury ako ty. Kompas neurčuje tvoje témy na báze výpočtov z dátumu narodenia alebo veľkosti tvojich topánok. Nie sú za tým žiadne štandardizované parametre a postupy, ale delikátne remeslo, ktoré už niekoľko rokov pre teba rozvíjam a cibrím.
Možnosť posunúť sa na viacerých frontoch
Určite si si všimol, že všetko v tvojom živote navzájom súvisí. To, či z práce chodíš unavený a frustrovaný alebo nadšený z perfektných kolegov a zaujímavej pracovnej náplne, vplýva nielen na tvoj pracovný výkon, ale aj na tvoje zdravie, rodinný a partnerský život, atď. Ak chceš, aby sa v tvojom živote niečo zmenilo, tak na to potrebuješ pozerať ako na skladačku, v ktorej do seba musia zapadnúť viaceré kúsky. Preto ti Kompas ponúka informácie nie k jednej, ale trom témam, ktoré sú vzájomne prepojené. Ty tak môžeš hýbať viacerými páčkami naraz, aby sa veci naozaj pohli.
Možnosť zacieliť pozornosť
Si človek a máš limitované zdroje času a energie. Ak ich do niečoho investuješ, tak chceš vidieť výsledky. Ak žiadne nie sú, prichádza frustrácia a tvoja motivácia prudko klesá ku dnu. Kompas ti preto ukáže, ktoré tri témy sú z pohľadu tvojej duše videné ako priority, aby si si ty mohol urobiť poriadok v tom, čomu ideš venovať tvoju pozornosť, čas a energiu. A všetko nepodstatné, čo ťa momentálne nikam neposunie, odložiť bokom. 
Exkluzívnu podporu počas prvých 3 mesiacov tvojej cesty
Nemusíš totiž kráčať sám. Aspoň nie zo začiatku, kedy je to všetko pre teba nové a možno aj trochu neobvyklé. Spolu urobíme prvých pár krokov. Máš moju podporu vo forme pravidelných sedení, na ktorých ťa nakopnem, povzbudím, ale aj sfúknem, ak začneš vymýšľať hlúposti 🙂 Po boku ti týmto stojí aj tvoja duša, ktorú ti v zrozumiteľnej forme „pretlmočím“ vždy, keď bude treba.
Quantasha Kompas 2.0 individualny rozbor z urovne duse

3 oblasti života - 3 oblasti Kompasu

Quantasha Kompas 2.0 obsahuje informácie k témam, ktoré sú v aktuálnom období tvojho života z pohľadu tvojej duše pre teba dôležitejšie než ostatné: 

Osobnosť: Tvoja osobnosť je ako rukopis, ktorý zanechávaš vo všetkom, čo robíš, čoho sa dotkneš. V tejto oblasti sa dozvieš, ktorý jej aspekt na teba v tomto období tvojho života žmurká, aby si si ho všimol a vyladil. 

Vzťahy: Na čo sa v tvojej interakcii s druhými ľuďmi potrebuješ zamerať, aby si viedol vzťahy, ktoré ti prinášajú radosť a naplnenie? Dobrá otázka. Odpoveď dostaneš v Kompase.  

Životná cesta: Človek si svoju cestu životom neraz komplikuje tým, že sa drží svojich postojov a nastavení, na ktoré je zvyknutý. Tie by však mali byť vláčne, tvárne, pohyblivé, aby neprekážali potenciálu človeka v rozvoji. V tejto oblasti sa preto dozvieš, čím si takto vo vlastnom raste zavadziaš a aké tipy má v tomto bode pre teba pripravené tvoja duša.

Dostaneš to, čo práve potrebuješ...

Tak ako všetci moji klienti, ktorí Kompas už majú. 

Stretol som ťa v období, v ktorom som v mojom živote robil veľa výrazných zmien, takže Kompas mi prišiel ako niečo, čo ma môže dobre usmerniť 🙂 Stále som dosť pochyboval o celej myšlienke toho, že mi niekto ide komunikovať to, čo mi chce povedať moja duša. Mal som strach z toho, čo sa dozviem, z toho, čo si pomyslia moji kamaráti, keď sa im pokúsim vysvetliť, že idem robiť veci, ktoré mi budú odporučené v Kompase. Proste bol tam strach, že mi tak trochu drbe 🙂 Ale možnosť dozvedieť sa o sebe informácie, ktoré nie sú skreslené skúsenosťami a traumami niekoho druhého, ale sú priamo odo mňa z úrovne duše, znela veľmi lákavo. Pri čítaní Kompasu som si opakovane musel povedať: „Ty kokso, fakt to robím, fakt to takto mám" :), takže som tým informáciám začal viac dôverovať a pracovať s nimi. Začal som inak vnímať seba a aj veci okolo mňa, ci už išlo o ľudí alebo o rôzne situácie v mojom živote. Zmenil sa môj vzťah k pohybu, jedlu a práci. Pribudla radosť z každodenných drobností, ktoré som dovtedy nevnímal. A energia, ktorou som predtým zvykol plytvať na analyzovanie a kontrolovanie rôznych vecí a činností. Odišli hlboko zakorenené presvedčenia a názory, ktoré som si ani neuvedomoval, že mám. Celkovo som sa za ten čas, čo ťa poznám, fakt posunul a to je príjemné zistenie.
Braňo
Na Kompas som natrafil v čase, kedy som hľadal inšpiráciu pre môj osobný posun. Zaujalo ma, že ponúkal analýzu môjho súčasného stavu. Pri komunikácii s tebou sa mi páčilo, že to neberieš tak oficiálne a že si „v pohode“ 🙂 Kompas mi dal veľa informácií, no najpodstatnejšia bola, že mojím najväčším blokerom je strach. A aj keď som ho hneď neriešil, aspoň som to vedel. Ako aj to, že riešenie existuje. Začal som postupne na tom celom makať – naposledy napríklad v kontexte neúprimnosti, ktorá je tiež dôsledkom/prejavom môjho strachu. Pochopil som, že moje sr*čky sú moje sr*čky a keď ich aj s tvojou pomocou jasnejšie uvidím, tak ich viem lepšie premeniť na hnojivo pre môj rast. Si pre mňa inšpiratívna a aj keď to, čo robíš, možno na prvý pohľad vyzerá ustrelene, tak ľuďom naozaj dávaš hĺbku, ktorá ich v živote nakopne ďalej.
Janči
Pred tým, ako som si Kompas otvorila, som sa veľmi bála. Bol to taký čudný pocit, že "Bože môj, čo sa o sebe dozviem...". Asi to bolo o tom, že som si myslela, že v ňom budú veci, ktoré nezvládnem. Zobrala som si ho ako východisko, už po prvom čítaní som zmenila uhol pohľadu na svoje správanie. Veľa som ním pracovala a videla, ako sa veci v mojom živote menia. Čo konkrétne? Neboli to okamžité zmeny; trvalo to nejaké obdobie. No postupne sa mi rozšíril pohľad na možnosti, ktoré mám v živote k dispozícií. Do môjho života prišli ľudia, s ktorými som dokázala budovať rovnocenné a láskavé vzťahy. Začala som si uvedomovať svoje pocity a prežívať ich v hlbšej rovine. Obrátila som pozornosť do seba. Mala som a mám oveľa väčšiu radosť zo života 😀 Prestala som žiť podľa predstáv druhých, zmizla neistota a potreba hľadať odpovede mimo seba. Naučila som sa viac vnímať krásu obyčajného života, radosť, smiech, lásku.
Judita
Bola som odpojená od seba, od svojich emócií. Pohľad cez Kompas bol pre mňa možnosť, ako v tomto „odpojenom“ stave načrieť do seba. Kompas mi otvoril oči – tak, ako som si to vtedy vedela dovoliť. Si veľmi dôsledná a precízna v tom, čo robíš, a ja som proste vedela, že všetko čo si v Kompase pomenovala a opísala, je pravda. Ale chcela som si to hneď aj pripustiť? Nie, bol tam strach z pravdy. Postupne som si však začala uvedomovať veľa svojich zranení, ktoré som dlho skrývala za „brnením“, ktoré som si okolo seba vytvorila. Prišla zraniteľnosť, precítenie seba samej a nachádzanie vlastnej sebahodnoty. Precítila som veľa mojich emócií a s tým odišlo aj veľa vnútornej bolesti. Otváram oči a postupne sa mi mení všetko. Pohľad na seba, na život, na hodnoty, na iných ľudí. A verím, že mi moja túžba byť sama sebou pomôže pochopiť ďalšie veci, ktoré si na tejto ceste dovolím vidieť.
Zuzka
Veronika, máš vo všetkom úplnú pravdu. Nejako som to aj tušil a som rád, že si mi to v Kompase potvrdila. Pochopil som, že keď dlhodobo pracuješ 12 hodín denne, tak ťa to otupí natoľko, že aj keď príde úžasný nápad, tak ho už fakt nevládzeš zrealizovať. Keď nepracujem, tak ma čaká manželka s deťmi a program na ďalších 12 hodín. Zo skúsenosti viem, že hneď ako som si presadil dlhšie voľno, prípadne deň len pre seba, tak som ozaj viac cítil seba. Všetko sa mi spojilo. Pochopil som, čo potrebujem urobiť, čo potrebujem v mojom živote zmeniť. Uvedomil som si, že byť sám sebou je tá najväčšia výsada človeka. Teším sa na riadnu zmenu. Bude to bolieť, to už viem teraz, a bude to makačka, ale idem do toho.
Milan
Najviac si s tebou spájam dôslednosť a zmysel pre detail. Ľuďom dávaš pravdu a nekĺžeš pritom iba po povrchu. Naopak, ideš do hĺbky. A najhlavnejšie zo všetkého: nejde o žiadnu ezoteriku, ale realitu života! Vtedy, keď som ťa prvý krát kontaktovala, som sa potrebovala zorientovať v živote a ujasniť si, čomu mám vlastne venovať pozornosť. Mala som strach z toho, čo sa dozviem, ale cítila som to ako potrebu vychádzajúcu niekde zvnútra. Keď som si čítala Kompas, tak tam presne boli veci a témy, ktoré som mala riešiť, ale neriešila – resp. nechcela som ich vidieť, a ty si mi ich naservírovala bez toho, aby sme sa osobne stretli. Tam prišla dôvera v tvoju prácu a profesionalitu. Stále to však ešte vnímam ako neukončený proces, akúsi cestu. Čo by som odkázala niekomu, kto zvažuje využiť tvoje služby? Že nebude ľutovať. Tvoja práca nie je „tajomná“ alebo mimo realitu. To, čo robíš, je úplne normálne, len my sme to po ceste potratili 🙂
Katka

Ako Quantasha Kompas 2.0 vyzerá? Ako to bude prebiehať?

Na úvod dostaneš tvoj individuálny Quantasha Kompas s informáciami a usmerneniami k trom oblastiam tvojho života v PDF-formáte na e-mail
Tvoj Kompas tvorí bázu pre následné individuálne koučovacie sedenia so mnou. V priebehu 3 mesiacov, počas ktorých ťa budem sprevádzať, ich budeme mať dokopy 6 – t. j. každé dva týždne jedno
Sedenia budú prebiehať online – prostredníctvom Zoomu
Na každom sedení dostaneš úlohy a konkrétne kroky, ktoré ťa v tvojej práci s Kompasom naštartujú tak, aby si z neho pre seba mohol vyťažiť maximum
Témy, ktoré v tvojom Kompase dostaneš, sú témy pre aktuálne obdobie tvojho života. Vnímať ich tiež môžeš ako priority, ktoré tvoja duša v jednotlivých oblastiach tvojho života vidí a ktoré si preto vyžadujú cielenú pozornosť z tvojej strany. To tiež znamená, že ťa tieto témy budú sprevádzať dlhšie než 3 mesiace, ktoré stráviš so mnou. Ja ti však počas týchto prvých 3 mesiacov ponúkam moju podporu a zároveň možnosť nastaviť si pre tvoju ďalšiu samostatnú prácu kvalitný základ.
Na jednotlivých sedeniach s tvojimi témami budeme pracovať tak,
 • aby ti boli jasné v kontexte tvojho praktického, každodenného života (aby si si ich vedel spojiť s tým, čo zažívaš)
 • aby ti boli jasné kroky, ktoré v týchto témach môžeš podniknúť
 • aby si si ich vedel rozmeniť na menšie sústa a nezasekol sa na tom, že je toho na teba veľa
 • aby si nestrácal čas zbytočnými krokmi do prázdna
 • aby si všade, kde je to potrebné, dostal pomocné/doplňujúce informácie z úrovne tvojej duše
 • aby si mal priebežný, neskreslený feedback ohľadom tvojho napredovania v práci s Kompasom
 • aby si pochopil aj všetky nečakané situácie a prekvapenia, ktoré sa na tejto tvojej ceste počas tohto počiatočného obdobia možno vynoria 🙂

Aká je cena? 

Quantasha Kompas 2.0 - individuálny Kompas + 6 individuálnych koučovacích sedení:
1.333 Eur
1.222 Eur*
Možnosť 3 mesačných splátok: 522/350/350
Táto ponuka platí iba pre mojich klientov – t. j. pre teba, ak si so mnou v minulosti absolvoval individuálne sedenie, navštívil niektorý z mojich kurzov alebo si si v minulosti už nechal vyhotoviť Kompas.
*Tento program som vytvorila pre ľudí, ktorí chcú na sebe aktívne pracovať a cítia potrebu osobného vedenia a podpory na tejto ceste. Preto si program Quantasha Kompas 2.0 môžeš objednať iba ako celok - t. j. balík obsahujúci osobný rozbor (Kompas) a 6 individuálnych koučovacích sedení. V každom kole ponúkam limitovaný počet miest. Z tohto dôvodu neponúkam možnosť vrátenia peňazí pri predčasnom ukončení spolupráce z tvojej strany.

Možno ti ešte napadla niektorá z nasledovných otázok... 

Kedy a ako sa do programu môžem prihlásiť?

Program Quantasha Kompas 2.0 otváram 2-3x do roka pre absolventov mojich kurzov/koučingov alebo klientov (t. j. ľudí, s ktorými som v minulosti už pracovala). Ak k nim patríš, tak ťa mám v mojej e-mailovej databáze, a preto sa dozvieš, keď budem otvárať ďalšie kolo a kedy sa môžeš prihlásiť 🙂

Koľko času mi to zaberie?

Naše spoločné sedenia ti zaberú 2 hodiny mesačne plus cca. 2 hodiny, ktoré stráviš nad úlohami, ktoré odo mňa dostaneš. Predpokladám však, že chceš na sebe pracovať a že rozumieš, že ti tu neponúkam pasívny zázrak 🙂 S tvojím Kompasom preto budeš s veľmi veľkou pravdepodobnosťou pracovať samostatne aj mimo tieto odhadované 4 hodiny. Koľko času do toho investuješ, však záleží na tebe.

Kedy sú termíny jednotlivých sedení?

Tie si vždy dohodneme individuálne tak, aby to vyhovovalo aj tebe, aj mne. Pred každým sedením bude dostupný kalendár termínov, z ktorých si môžeš vybrať. Dodržiavať však pri tom budeme dvojtýždňové intervaly sedení.

Čo ak nejaké sedenie zmeškám? Môžem ho presunúť na neskôr?

Z utorka na stredu áno 🙂 Ja som ti k dispozícii po dobu troch mesiacov odo dňa, kedy tvoj Kompas dostaneš do e-mailovej schránky. Túto dobu nebudeme predlžovať, preto nie je zmysluplné chcieť niečo odkladať alebo posúvať na neskôr. Vieš, do čoho ideš, a je na tebe, aby si si v tvojom kalendári rezervoval potrebný čas.

Aké informácie môžem v Kompase očakávať?

Kompas ti ponúka rozbor troch hlavných tém z troch oblastí tvojho života. Pod pojmom „témy“ sa rozumejú výzvy, nastavenia alebo vzorce, ktoré vplývajú na kvalitu tvojho každodenného, praktického života. „Večná nespokojnosť“ z podcastu, ktorý som ti poslala mailom, je príkladom takejto „témy“. V Kompase dostaneš tvoje témy pomenované, dostaneš k ním ďalšie súvislosti a vysvetlenia (t. j. bližší opis) a najhlavnejšie zo všetkého: usmernenia - čo v tejto téme potrebuješ urobiť na to, aby si s ňou pohol smerom, ktorý je pre teba prínosom. V Kompase neočakávaj informácie typu: „Daj výpoveď z tvojej práce účtovníka a hľadaj si prácu v zdravotníctve“ alebo „Už konečne podaj žiadosť o rozvod, keď nad tým toľko premýšľaš. Budúci utorok je na to ten správny deň.“ Pochop, celý tento program je na to, aby ťa posunul v tvojom rozvoji. Aby posunul teba ako človeka. Ďalšie kroky v živote (ako napr. zmena práce) budeš robiť ty sám podľa vlastného uváženia, ak to vyhodnotíš ako potrebné, a ja ti túto zodpovednosť za seba samého v Kompase neodoberiem.

Aké informácie odo mňa potrebuješ, aby si mi vedela vyhotoviť Kompas?

Úplne mi postačí tvoje meno. Žiadne ďalšie vstupy typu dátum narodenia alebo informácie o tom, čo aktuálne zažívaš alebo riešiš, od teba nepotrebujem. Všetko pre Kompas potrebné sa dozviem od tvojej duše.

Čo by som mal ešte o Quantasha Kompase 2.0 vedieť?

Hmmm. Napríklad to, že Kompas nie je žiaden cukríček pre tvoje ego. A to vlastne nie som ani ja 😀 V Kompase ti neponúkam rozbor tvojich pozitívnych vlastností alebo unikátnych potenciálov. Bezpochyby ich máš, no Kompas ťa podpichne práve tam, kde sa tvoj štít až tak neligoce, pretože tam sa skrýva priestor pre posun. Tiež tu nejde o pasívny zázrak. Aj to by si mal vedieť. Mať Kompas znamená asi toľko, ako keď si kúpiš semienko bazalky. Aby si si mohol vychutnať parádne domáce pesto, musíš bazalku najskôr vypestovať. A aby si videl zmeny na sebe, musíš s Kompasom pracovať – preto ťa budem prvé 3 mesiace koučovať, aby si nebol lenivý a nemal výhovorky 🙂 Kompas tiež nie je žiadna „bleskovka“. Všetko potrebuje svoj čas. Aj zmeny v človeku, ak teda hovoríme o tých udržateľných zmenách. Nie o tých, ktoré vybudia eufóriu s krátkou životnosťou. Za tri mesiace sa dá urobiť VEĽA, no neodporúčam ti do toho ísť s očakávaním, že po troch mesiacoch budú tvoji blízki híkať až do omdletia nad tvojou ne-u-ve-ri-teľ-nou premenou. Z mojej praktickej skúsenosti tento proces trvá. No vždy treba najskôr urobiť prvý krok.

Je to pre mňa vhodné?

Poviem ti, kedy to pre teba NIE JE: keď z nudy hľadáš nevšedný zážitok alebo ti vyhovuje pasivita. To ťa radšej poprosím, aby si rovno prenechal voľné miesto niekomu, kto má úprimný záujem o zmenu vo svojom živote. Naopak, tento program je pre teba, ak sa chceš lepšie zorientovať v tom, kde sa aktuálne nachádzaš, a chceš sa posunúť. Je to pre teba, ak si ochotný na sebe pracovať a venovať tomu potrebný čas a energiu. Je to pre teba, ak si otvorený aj takým zmenám, ktoré nevymyslela tvoja hlava 🙂 Kompas ťa totiž vyzve k zmenám, ktoré ako potrebné vníma tvoja duša. Preto určite pomôže, ak ty sám už teraz pociťuješ potrebu alebo dokonca nutnosť nejakých zmien, ktoré len nedokážeš celkom konkrétne uchopiť.

Zvládnem to?

Pozri, úlohy, ktoré v Kompase dostaneš, nevymýšľam ja (našťastie!). Dávaš si ich ty sám z úrovne, ktorá "vidí" tvoj potenciál - to, čo dokážeš. A ja som za celú moju kariéru ešte nevidela na informáciách z úrovne duše stroskotať nikoho, kto sa o seba ÚPRIMNE zaujímal. Ak tento predpoklad spĺňaš, tak potom je to iba otázkou času, kedy sa ti to podarí. Ak si stále nie si istý, tak mi napíš na veronika@quantasha.com a môžeme si k tomu zavolať v termíne, ktorý si dohodneme.

Ak máš k programu Quantasha Kompas 2.0 nejaké ďalšie otázky, na ktoré si na tejto stránke nedostal odpoveď, napíš mi na: veronika@quantasha.com a ja ti rada odpoviem.

Veronika Madudova

Veronika Madudová

V mojej práci rada tvorím vlastné (autorské) formáty a Quantasha Kompas je mojím prvým "dieťaťom". Ktoré, len tak mimochodom, koncom roku 2021 oslávi svoje šieste narodeniny! 

Čo ma ako "mamku" skutočne teší je, že niektorí z mojich klientov majú už druhý (a niektorí dokonca tretí :)) Kompas v poradí. Že prečo si niekto nechá vyhotoviť ďalší Kompas? No z nespokojnosti s prvým to dozaista nebolo 🙂