Quantasha Kompas

pre terapeutov

Kráčaj cestou terapeuta v súlade so sebou

Individuálna navigačná pomôcka s informáciami z úrovne tvojej duše, ktorá ti pomôže jasnejšie uchopiť tvoju prirodzenosť - tvoje potenciály a dary - a efektívne ich využiť pre pomoc tvojim (budúcim) klientom.  

Gratulujem! Vybral si si cestu terapeuta - človeka, ktorý sa rozhodol svojimi darmi a potenciálmi druhých aktívne sprevádzať na ich ceste životom a pomáhať im prekonávať výzvy, s ktorými sa na tejto ceste stretnú.

Či už túto vznešenú prácu aktuálne vykonávaš alebo s ňou iba plánuješ v blízkej budúcnosti začať, tak určite vieš, že najlepšie spravíš, ak ju postavíš na stabilných pilieroch tvojej PRIRODZENOSTI - na tvojich daroch a potenciáloch, ktorými prirodzene disponuješ a ktoré si do vienka dostal práve preto, aby si ich v živote naplno rozvinul a využil.

Ako terapeut si si vybral úlohu, ktorá so sebou prináša nielen zodpovednosť voči tvojim klientom, ale aj zodpovednosť voči sebe samému. Chceš totiž, aby tvoja práca bola prínosom pre druhých, no zároveň tiež, aby bola udržateľná, aby ťa bavila a napĺňala a aby si si ju mohol užívať v zdraví.

Preto by sa ti určite páčilo, keby:

 • si svoje dary a potenciály poznal dostatočne na to, aby si sa v nich mohol plne realizovať
 • ti tvoja práca terapeuta išla prirodzene od ruky a sprevádzala ju ľahkosť, ktorú môžeš zažívať iba vtedy, keď konáš v súlade so svojimi danosťami
 • sa ti podarilo nájsť tú najvhodnejšiu formu, v ktorej môžeš svoje dary prakticky odovzdávať druhým
 • tvoji klienti z teba tvoje dary prirodzene cítili a ty si videl, že im tvoja expertíza v živote slúži najlepším možným spôsobom

Ja to poznám. Počas mojej 7-ročnej praxe som si (tiež) už kadečím prešla, a preto veľmi dobre viem, že nie vždy je jednoduché sa v tom všetkom zorientovať a zvoliť tie správne kroky, ako ďalej. Preto ti môžem na tvojej ceste terapeuta pomôcť.  

Mám pre teba pomôcku, ktorá ťa na tvojej ceste bude navigovať

Quantasha Kompas pre terapeutov* je súbor individuálnych informácií z úrovne tvojej duše, ktoré ti posvietia na tvojej ceste terapeuta tak, aby si sa mohol zladiť so svojimi potenciálmi a darmi a prakticky pomáhať druhým.

A to v súlade s tvojou prirodzenosťou!

*Terapeuti = ľudia v pomáhajúcich profesiách (kouči, mentori, terapeuti praktizujúci rôzne metódy a techniky zamerané na pomoc s výzvami rôzneho charakteru - telo, emócie, bloky a traumy-, sprievodcovia na ceste osobného/duchovného rozvoja, atď.).  

V Kompase pre terapeutov nájdeš individuálne informácie v týchto kategóriách 

 • Ja ako terapeut
  Ako ťa Vedomie (tvoja duša) vidí v úlohe terapeuta a čo je to najdôležitejšie, čo by si mal o sebe vedieť?
 • Ako pomáham
  Ako môžeš svoje potenciály použiť pre pomoc druhým? Čo je tvoj hlavný dar a aký prínos dokážeš sprostredkovať tvojim klientom? S čím im dokážeš reálne pomôcť a od čoho by si radšej mal nechať ruky preč?
 • Ako pracujem
  Akým spôsobom dokážeš najlepšie pomôcť druhým? V akej forme môžeš svoje dary najlepšie odovzdávať druhým?
 • Moje tiene
  Čo ti bráni chopiť sa tvojej úlohy terapeuta v čistej a súladnej forme? Na čo si potrebuješ posvietiť, aby si ako terapeut zažíval naplnenie a spokojnosť a rovnaký pocit z teba mali aj tvoji klienti?
 • Prezentácia
  Ako sa tvojim klientom môžeš prezentovať v súlade s tvojou prirodzenosťou?

Čo ti Quantasha Kompas pre terapeutov ponúka?

Navigáciu a jasnosť
Možno si si už niekoľkokrát povzdychol nad tým, že niekedy je ťažké pozrieť sa na seba samého... a aj sa uvidieť v jasnom svetle 😉. Neraz nám v tom bráni všeličo možné aj nemožné, čo nám zakrýva pohľad na nás samých, a v momentoch nejasnosti preto isto radi uvítame iný pohľad na seba. Taký, ktorý sa na nás pozerá z odstupu alebo nadhľadu, z ktorého je možné vidieť širší obraz a kontext našej cesty, a teda aj dôležité záchytné body pre našu navigáciu životom. Ale neboj, neponúkam ti tu môj pohľad na teba alebo môj názor ako ďalší do zbierky - takých si dozaista už počul mnoho. Ponúkam ti:
Individuálne informácie z úrovne tvojej duše
Každý máme svoj vlastný príbeh, skúsenosti, dary a výzvy, a preto si raz za čas určite zaslúžime skutočne individuálny prístup. Informácie, ktoré v tvojom Kompase dostaneš, sú informácie z úrovne TVOJEJ duše – z úrovne, ktorá nič neprikrášľuje, ani nepotláča a z ktorej preto môžeš získať potrebný nadhľad a jasnosť. Kompas ťa nehádže do jedného vreca s inými ľuďmi, ktorí s tebou zdieľajú (na prvý pohľad) podobné charakteristiky a dary. Za informáciami, ktoré v Kompase dostaneš, nenájdeš žiadne štandardizované postupy alebo výpočty, ale delikátne remeslo, ktoré už niekoľko rokov pre teba cibrím a ktoré už pomohlo mnohým ľuďom s navigáciou na ich individuálnej ceste životom.
Ukotvenie v súlade so sebou
Ako terapeuti pozorne sledujeme naše prostredie - našich klientov (ich potreby a očakávania), trendy a samozrejme aj „konkurenciu“ – a často preto cítime nutkanie naše služby modifikovať a prispôsobovať tomu, čo takto okolo seba pozorujeme. Neraz sa nám ale stane, že sa takto odkloníme od našej prirodzenosti a zažijeme si dôsledky takéhoto konania. Vedieť rozlíšiť, kde sú hranice našich daností, sa preto stáva kľúčovou zručnosťou každého terapeuta, ktorý chce vo svojej činnosti fungovať spokojne, udržateľne a hlavne v zdraví. Kompas ti preto poskytne také informácie, ktoré ti pomôžu tvoje dary a potenciály uchopiť tak, aby si sa mohol lepšie ukotviť v tom, kým naozaj si, a získal väčšiu odolnosť voči (často zvodným) vonkajším vplyvom, trendom a očakávaniam.
Praktický a efektívny posun na tvojej ceste
Informácie, ktoré sa vo svojom Kompase dozvieš, sú odrazom toho, čo potrebuješ pre navigáciu na aktuálnom úseku cesty terapeuta počuť a čomu potrebuješ venovať pozornosť, aby si na tejto napínavej ceste sebarealizácie napredoval efektívne a bez zbytočných odbočiek. Všetky informácie – usmernenia a podnety pre konkrétne kroky – dostaneš v takej forme, ktorú budeš vedieť prakticky uchopiť a pretaviť do tvojej praxe.

Krátka história Quantasha Kompasu

Navigačnú pomôcku s názvom Quantasha Kompas plnú individuálnych informácií z úrovne duše som vytvorila v roku 2015 a odvtedy je stálou súčasťou mojej ponuky. Predstavuje totiž "zhmotnenie" mojich darov a potenciálov a je preto mojou absolútnou srdcovkou 🙂

Za tie roky som ju ponúkala v rôznych prevedeniach - moji klienti mali takto možnosť stretnúť sa s individuálnym Kompasom (stále dostupným v rámci programu Quantasha Kompas 2.0), Kompasom pre biznis a Kompasom pre rodičov s deťmi. 

Verzia pre terapeutov je modifikáciou praxou overeného konceptu poskytovania navigácie z úrovne vedomia (duše).    

Si zvedavý/á, ako Quantasha Kompas pre terapeutov vyzerá zvnútra a aké informácie tam môžeš očakávať?

Zanechaj mi na seba kontakt a ja ti pošlem záznam z vysielania „Dary duše v praxi – ako vyzerá autentická terapeutická prax?“, na ktorom spolu nahliadneme do Quantasha Kompasov skutočných ľudí - terapeutov, ktorí svoj Kompas už majú.

Na konkrétnych príkladoch si posvietime aj na takéto otázky:

 • Ako môže naša práca terapeuta prakticky vyzerať, keď ju postavíme na stabilných pilieroch našich prirodzených daností, a teda v súlade s darmi duše?
 • Prečo je dôležité vedieť pre svoje dary duše nájsť vhodnú formu, v ktorej ich uplatníme a prejavíme? A prečo sa v tomto smere neoplatí kopírovať druhých?
 • Prečo sú niektoré nástroje práce s človekom (techniky a metódy) pre nás nevhodné, aj keď nás magicky priťahujú?
Tvoje osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u mňa (Veronika Madudová) v bezpečí a budem ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov. Stisnutím tlačítka vyjadruješ svoj súhlas s týmto spracovaním. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili. Zásady ochrany osobných údajov

Prvé dojmy ľudí po prečítaní si svojho osobného Quantasha Kompasu pre terapeutov 🙂

Veronika v Kompase sfúkla všetky moje doterajšie predstavy (o mne ako terapeutovi) ako domček z karát. 😀 O niečom takomto, čo je vo mne ukryté, som nevedela. Vyrazilo mi to dych. Zároveň však cítim, že to tam je a že je to niečo, čo už vlastne dávno v hĺbke niekde viem, len som čakala akoby od niekoho potvrdenie, vytiahnutie na povrch, pomenovanie, oslovenie 😉 Po dočítaní Kompasu mám husiu kožu na sebe, priam menšiu zimnicu a predýchavam to celé. Mám pocit, že sa Veronika dotkla, otvorila niečo mega veľké vo mne. Akoby Veronika rozbila celú moju doterajšiu stavbu a teraz ju mám znova vystavať... Zároveň niečo takéto už dlhodobejšie pociťujem. Že potrebujem robiť veci INAK. Neviem sa dočkať mojich prvých krokov. Sama som zvedavá na túto cestu nového objavovania a skúmania, čo je tu ešte možné. Veľmi sa teším. Veľmi sa teším, keď vyskúšam rozohrať naplno paletu mojej novej čítačky. Prvé vizuálne obrazy ako a kde mi už naskočili...ok...prekračujem práve prah svojej ohrádky a idem sa porozhliadnuť, čo sa tam nachádza. 🙂
Andrea
Dostala som odpovede na to, čo som podvedome už dávno tušila alebo vedela o sebe, hoci moja myseľ to pravdepodobne úmyselne :o) držala v ústraní. Keď som sa pred pár mesiacmi spýtala svojho priateľa, prečo je vo vzťahu so mnou, čo je tá kvalita, ktorá ho ku mne priťahuje, odpovedal mi jednoducho a stručne: "tvoja Láskavosť"... Bola som vtedy trošku zaskočená lebo sa takto vo vzťahu k druhým nevnímam, ale dodnes si pamätám ten napĺňajúci pocit ako keby sa dotkol priamo mojej Duše. Teším sa a som dojatá z toho, že celý Kompas je pretkaný slovom Láskavosť ako mojim najväčším darom, vďaka ktorému môžem pomáhať svojim klientom sa "zjemniť a otvoriť sa zázrakom života". Pri tejto tvojej formulácii ma zalial pocit šťastia a oči sa zaliali slzami. Veľkým aha-momentom bolo tiež poznanie, že nie obsah ale forma podania je dôležitá. Z toho, že som doteraz dávala väčší dôraz na obsah ako na formu, pramenia aj moje problémy v komunikácii napríklad s rodinnými príslušníkmi. Som ti za Kompas veľmi vďačná, Veronika :o)
Ivetka
Cítim mravenčenie v prstoch (nemala som ich zalomené - hahaha), som veľmi napätá zo všetkých informácií, no cítim, že to je to, čo som potrebovala vedieť. Veľmi sa teším na nové vnímanie seba a iných. Áno, tiene dajú zabrať, no aj tak ma to napĺňa pokojom. Je to krok, ktorý som veľmi potrebovala a veľmi sa z neho teším.
Vierka
Akože klobúk dole, je to fakt pecka 🙂 Teším sa na celú cestu a veru ma to prekvapilo celé, vôbec by som si ani len netipla, že niečo také je možné. Ale dáva mi to celé zmysel, je to krásna výzva, určite ma to bude napĺňať a teším sa na to, bude to jízda 😀 Už som si posledné 2 týždne presne všímala náznaky tohto smerovania, ktoré v Kompase opisuješ, len som to prikladala niečomu inému a až teraz mi to dáva zmysel... superské!
Janka
V Kompase si uviedla, že mojím darom je diagnostika. Diagnostika či už ľudí, situácií, zariadení, rôznych dát je niečo, čo ma sprevádza celý život a naozaj mi to ide 🙂 Keď sa ma niekto pýta, že ako to viem, tak to opisujem tak, že po tom, čo získam určité informácie, tak zrazu mi vznikne ucelený obraz a ja VIEM 🙂 Jednoducho viem niekde srdcom alebo neviem ako to opísať. Viem, na čo sa zamerať, viem čo urobiť, aby niečo mohlo znova začať fungovať. Tiež som sa dočítala, že sa nemám zaškatuľkovať v žiadnych konkrétnych metódach a nástrojoch a to ma zaujalo, keďže som sa neškatuľkovala celý život a zrovna teraz, keď som sa 2 roky dozadu rozhodla, že idem dať "tvar" tomu niečomu, čo je vo mne, tak mi príde rada, že to nemám robiť. A nemám voči nej výhrady 🙂 Tak ako si to v Kompas opísala, to aj cítim. Teším sa na to, ako si Kompas prečítam o mesiac, a pochopím v ňom zasa niečo viac, o ďalší mesiac znova a tak ďalej. To sú moje prvé dojmy, toto a ešte viac mi behalo hlavou. Mala som pocit, akoby som si niečo poskladala a zrazu to niekto vzal a predo mňa dal čistú dosku, na ktorej mám stavať odznova. No vnímam to tak, že stačí iba preusporiadať to, čo už mám a pridať tam kus seba, ktorý potrebujem ešte len objaviť.
Janka 2

Je to pre mňa?

Quantasha Kompas pre terapeutov JE pre teba, ak:

 • si terapeut, ktorý s ľuďmi už pracuje, a chceš si svoje smerovanie bližšie vyjasniť alebo cítiš, že to, čo robíš ešte nie je to TVOJE a chceš sa dostať do väčšieho súladu so sebou
 • plánuješ s činnosťou terapeuta v blízkej budúcnosti začať a máš už aj konkrétnu predstavu o tom, ako chceš pomáhať (akú formu pomoci chceš ponúkať tvojim budúcim klientom)
 • hľadáš individuálne usmernenie, ktoré ti pomôže získať väčšiu jasnosť v bode tvojej prirodzenosti (tvojich potenciálov a darov) a spôsobov, ako ju prakticky uchopiť
 • je pre teba dôležité, aby si sa vo svojej práci terapeuta riadil svojou prirodzenosťou, a nie (možno populárnymi, no vrtkavými) trendami alebo predstavami a očakávaniami druhých

Quantasha Kompas pre terapeutov NIE JE pre teba, ak:

 • o práci s druhými (a teda o ceste terapeuta) momentálne iba uvažuješ a zatiaľ nemáš žiadnu konkrétnu predstavu o tom, akým spôsobom by si chcel druhým pomáhať (a očakávaš, že ti to prezradím ja ;))
 • nehľadáš navigáciu/usmernenie v bode svojich potenciálov a darov - v tomto ohľade ti je všetko jasné 🙂

Dostupnosť

Quantasha Kompas pre terapeutov je dostupný v rámci 5-mesačného tréningu terapeutov CESTA TERAPEUTA

Ak sa chceš dozvedieť o ďalších možnostiach, ako získať svoj individuálny Kompas pre terapeutov, zanechaj mi na seba kontakt vyplnením tohto formulára. 

Som terapeut*

Veronika Madudová

Po spontánnej zmene vnímania som v roku 2015 začala moju činnosť ako tlmočník medzi človekom a úrovňou jeho duše. Mám za sebou bohatú prax individuálnych konzultácií, kurzov, workshopov a programov zameraných na hlbšie sebapoznanie a z neho vychádzajúcu schopnosť navigovať sa vlastným životom s potrebnou ľahkosťou (a aj istou dobrodružnosťou :)).

Formát Quantasha Kompas oslávil koncom roku 2021 svoje šieste narodeniny a vzhľadom na jeho obľúbenosť medzi mojimi klientami ho teraz ponúkam v ďalšom prevedení, z ktorého môžu profitovať kolegovia terapeuti = ľudia, ktorí sa rozhodli svoje potenciály a dary využívať pre pomoc druhým.