Individuálne sedenia

Očami tvojej duše

Individuálne informácie z úrovne tvojej duše, ktoré ti prinesú jasnosť

a možnosť pohnúť sa vo svojej téme tým správnym smerom.

Na individuálnom sedení/sedeniach si spoločne posvietime na tvoju konkrétnu tému alebo situáciu, v ktorej sa aktuálne nachádzaš a v ktorej potrebuješ pomôcť s pochopením a nasmerovaním k riešeniu/zlepšeniu.

Koncept sedení je jednoduchý:

Ty máš otázky a ja mám odpovede.

V skutočnosti ich má tvoja duša, tvoje vedomie - ja fungujem iba ako sprostredkovateľ alebo tlmočník 😉

Klasickú ezoteriku však u mňa budeš hľadať márne...

To si treba povedať hneď na začiatku, pretože slovo "duša" alebo "vedomie" rado zvádza k takýmto záverom...

Ja som však človek veľmi pragmatický a také je aj zameranie mojej práce. 

A také budú aj informácie, ktoré ti k tvojej téme sprostredkujem - zamerané na praktické kroky, ktoré môžeš a potrebuješ ty ako človek vo svojom bežnom živote podniknúť, aby si sa vo svojej téme pohol.

A to bez prevaľovania zodpovednosti za to, čo zažívaš, na minulé životy, (rodových) bubulákov, vonkajšie okolnosti, druhých ľudí a ďalšie veci, za ktorými sa niekedy s obľubou skrývame, kým nám docvakne, že tento prístup nikam nevedie...

S čím ti viem pomôcť?

V zásade s akoukoľvek témou, ktorá sa v tvojom praktickom živote aktuálne objavuje a pri ktorej cítiš, že potrebuješ pomôcť, poštuchnúť, nasmerovať, odkryť to, čo možno nevidíš, upratať a dať svojmu snaženiu a svojim ďalším krokom štruktúru...

Hmm, poriadok a štruktúra sú mojím rukopisom a veľmi radi sa preto stretnú s tvojím chaosom 😉 

Ale veľmi rada ti tiež pomôžem, keď niečo tvoríš!

Keď máš vlastný projekt, nápad, víziu alebo sen, ktorý chceš uskutočniť, no vnímaš, že ťa v tom niečo brzdí alebo tvoj koncept potrebuješ trochu učesať a zladiť s tým, ako sa tvoja duša chce v tebe prejaviť 🙂 Aj v takých prípadoch ti tvoja duša dokáže našepkať a ja ti ju rada pretlmočím do jasných slov, ktoré ti na tvojej ceste prakticky poslúžia.

Čo odo mňa môžeš očakávať?

 • Bohatú skúsenosť s tlmočením duše a prácou s ľuďmi
  "Načúvaniu" a tlmočeniu informácií z úrovne duše sa venujem od roku 2015 a odvtedy som zrealizovala stovky sedení a kontaktov s ľuďmi, ktorí sa vo svojich životoch a témach potrebovali lepšie zorientovať. Veľmi dobre tiež poznám všetky triky a fígle ľudskej mysle/ega, ktoré nám v napredovaní často bráni, a preto viem dozrieť na to, aby si si ich bol vedomý a mohol sa tak rozhodnúť im nenaletieť 😉
 • Priamočiaru komunikáciu
  Nemám vo zvyku chodiť okolo horúcej kaše alebo niečo prikrášľovať. Iste, mohlo by to byť lichotivé, no pomôže to? Ak ale hľadáš človeka, ktorý s tebou bude komunikovať na rovinu a nebude sa ťa snažiť za každú cenu "ochrániť" pred (nie vždy príjemnou) pravdou, tak si budeme rozumieť.
 • Štruktúru a fókus
  Ak máš ohľadom svojej témy alebo otázok, ktoré riešiš, už množstvo teórií, dohadov a skúseností, v ktorých pomaly strácaš prehľad, tak sa môžeš spoľahnúť na to, že ja ti pomôžem si v tom všetkom upratať a udržať fókus na tom, čo je podstatné.
 • Nadhľad, trpezlivosť a pokoj 🙂
  Toto často dostávam ako feedback od mojich klientov. Verím tomu, že s istou dávkou nadhľadu a humoru sa človeku aj tie najzamotanejšie témy riešia s väčšou ľahkosťou, preto budem k tomu viesť aj teba. Nech riešiš a zažívaš čokoľvek, ja budem držať pokojnú atmosféru, v ktorej sa môžeme dopracovať ku konštruktívnym riešeniam.

Ako sedenia prebiehajú?

Najskôr si vyberieš jednu z možností individuálnych sedení, ktorá ti najviac vyhovuje, a vyplníš vstupný dotazník
Potrebujem od teba niekoľko základných informácií, aby som sa mohla pustiť do prípravy informácií z úrovne tvojej duše. Všetky informácie pripravujem pred samotným sedením, aby sme náš spoločný čas na sedení mohli využiť efektívne
V prípade balíčka sedení sa najskôr stretneme na krátkom Zoome (cca. 20 min)
Na ktorom sa porozprávame o tom, ako môže naša spolupráca vyzerať a čo pre teba v tvojej téme viem/neviem urobiť 🙂 Je to zároveň priestor pre všetky tvoje otázky k našej spolupráci.
Termín sedenia/sedení si dohodneme individuálne
Sedenia prebiehajú online prostredníctvom Zoomu
Na sedení si tvoju tému prejdeme tak, ako ju vidí tvoja duša
Odo mňa dostaneš všetky informácie, ktoré som získala z úrovne tvojej duše. Sedenie je interaktívne - to znamená: môžeš mi k tomu, čo budeme preberať, klásť dodatočné otázky, aby všetko bolo jasné a prakticky použiteľné
Po sedení dostaneš všetky informácie v písomnej forme na tvoj e-mail
A to v tej forme, v ktorej som ich zapísala, keď som o tvojej téme "konverzovala" s tvojou dušou. Ku všetkému sa tak budeš môcť opakovane vracať.
Bonus: prístup do mojej knižnice Očami duše (samostatná členská sekcia), v ktorej ti sprístupním vybrané obsahy, ktoré ti v tvojej téme dodatočne pomôžu
Tieto obsahy budeš mať dostupné na čas našej spolupráce - toto neplatí pri jednorazových sedeniach (viď. možnosti sedení).

Možnosti individuálnych sedení

Jednorazovka ORIENTÁCIA
200 Eur
Možnosť pre teba, ak sa vo svojej téme potrebuješ predovšetkým poriadne zorientovať a lepšie pochopiť, čo si od teba vyžaduje.
1 individuálne sedenie
Informácie z úrovne tvojej duše k tvojej téme
Balíček ORIENTÁCIA+AKCIA
500 Eur
Možnosť rozdeliť na 2 splátky: 250/250
Možnosť pre teba, ak sa chceš vo svojej téme nielen zorientovať, ale podniknúť aj niekoľko prvých aktívnych krokov vedúcich k riešeniu/zmene.
3 indiviuálne sedenia
Informácie z úrovne tvojej duše k tvojej téme
Konkrétne akčné kroky, ktoré urobíš s mojím doprovodom
BONUS: Prístup do knižnice OČAMI DUŠE*

* Na tvojej ceste ťa rada podporím aj obsahmi z mojej knižnice, ktoré budú pasovať k tvojej téme. Obsahy, ktoré ti takto počas našej spolupráce sprístupním, budem vyberať tak, aby doplnili to, na čom budeme spoločne pracovať, a pomohli ti lepšie pochopiť seba a tvoju tému v širšom kontexte. Toto poznanie ti dozaista poslúži aj v súvislosti s ďalšími tvojimi témami alebo otázkami, ktoré si v živote kladieš.  

Ako si vybrať sedenie?

Ktorá z vyššie uvedených možností individuálnych sedení je pre teba tá vhodná, závisí od tvojich aktuálnych potrieb a zámeru, ktorý sleduješ. Aha:

Jednorazovka ORIENTÁCIA je pre teba, ak:

 • 1
  Máš konkrétnu tému, ktorá sa v tvojom živote objavuje, a chceš sa v nej predovšetkým lepšie zorientovať
  To znamená: pochopiť, čo sa za touto témou skrýva, čo leží v jej hlbšom jadre, čo možno prehliadaš a čomu potrebuješ venovať pozornosť, aby si s témou pohol
 • 2
  Hľadáš novú, čerstvú perspektívu, ktorá ti prinesie väčšiu jasnosť
  Nechceš však počúvať názory a skúsenosti druhých, pretože už rozumieš tomu, že aj keď dvaja ľudia na prvý pohľad zažívajú podobnú skúsenosť (tému), tak jej pozadie a "odkaz" bude u oboch iný. Preto uvítaš možnosť posvietiť si na to z pohľadu teba samého - tvojho vedomia (duše), ktoré má v situácii nadhľad.
 • 3
  Potrebuješ "plán", ktorý ti ukáže ďalšie kroky, no tieto chceš robiť sám a vo vlastnej réžii

Balíček ORIENTÁCIA+AKCIA je pre teba, ak:

 • 1
  Máš konkrétnu tému, ktorá sa v tvojom živote objavuje, a chceš sa v nej predovšetkým lepšie zorientovať
  Platí rovnaké ako pri jednorazovke ORIENTÁCIA
 • 2
  Hľadáš novú, čerstvú perspektívu, ktorá ti prinesie väčšiu jasnosť
  Platí rovnaké ako pri jednorazovke ORIENTÁCIA
 • 3
  Chceš so svojou témou aktívne hýbať a uvítaš cielený doprovod
  Predstava, že sa tvojou témou máš ďalej brodiť úplne sám, s tebou nerezonuje. Oveľa radšej by si mal niekoho po svojom boku, s kým môžeš svoje kroky, pohyb a posun v téme prebrať, získať feedback a tým aj možnosť nezaseknúť sa na niečom nečakanom, čo sa na tvojej ceste objaví. Zároveň chceš pocítiť, že sa veci hýbu a menia, a preto je cielená akcia presne to, čo hľadáš.
 • 4
  Svoju tému berieš ako lekciu, ktorú chceš dôkladne pochopiť, aby si z tohto poznania a skúsenosti mohol benefitovať aj v ďalších oblastiach tvojho života
  Svoju tému chceš nielen vyriešiť, ale chceš sa popritom aj niečo zaujímavé o sebe a o živote naučiť 🙂 Preto uvítaš, keď ťa v tom podporím dodatočnými obsahmi z mojej knižnice, v ktorých dostaneš možnosť nahliadnuť na seba ako človeka a princípy, ktoré určujú naše fungovanie, z perspektívy Vedomia.

Ak potrebuješ s výberom poradiť, tak neváhaj a kontaktuj ma na: veronika@ocamiduse.sk

Veronika Madudova

Veronika Madudová

Individuálne sedenia sú možnosť, ako obdržať skutočne individuálnu informáciu o sebe, ktorú sa človek nedočíta v žiadnej knihe, na internete, ale dokonca ani v astrologickom alebo numerologickom rozbore, keďže tieto síce vedia opísať predispozície a tendencie, no nedokážu zohľadniť (napríklad) reálne zažitú skúsenosť človeka, a teda ani spôsob, akým ho táto formovala. Za informáciami, ktoré na individuálnych sedeniach poskytujem, nie sú žiadne štandardizované parametre a postupy, ale delikátne remeslo, ktoré už od roku 2015 s nadšením rozvíjam a cibrím.